Health Check Url (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Text
uk: Текст

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: The path '%path' has to start with a slash.
uk: Шлях '%path' має починатися з похилої риски.
