Health Check Url (8.x-3.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Text
id: Teks

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.
