Health Check Url (8.x-3.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Text
da: Tekst

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
