Health Check Url (8.x-3.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Text
es: Texto

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.
