Health Check Url (8.x-3.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Text
hu: Szöveg

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Endpoint
hu: Végpont

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.
