Healthcheck (2.0.0) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Logging
sv: Loggning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Label
sv: Etikett

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Database
sv: Databas

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: 1 year
sv: 1 år

en: Desc
sv: Fallande

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: seconds
sv: sekunder

en: Hour
sv: Timma

en: None.
sv: Ingen.

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Decimal point
sv: Decimalkomma

en: Round
sv: Avrundning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Critical
sv: Kritisk

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: Asc
sv: Stigande

en: Format plural
sv: Pluralsformat

en: Needs Review
sv: Behöver översyn

en: Master
sv: Huvud

en: Thousands marker
sv: Tusentalsmarkör

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.

en: Plural variants
sv: Pluralformer
