Healthcheck (2.0.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
