Healthcheck (2.0.0) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Categories
jv: Kategori

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Precision
jv: Ketepatan

en: About
jv: Ngenani

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
