Healthcheck (2.0.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Description
se: Čilgehus

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
