Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Subject
bg: Тема

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Categories
bg: Категории

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Day
bg: Ден

en: Notifications
bg: Известия

en: None.
bg: Нищо.
