Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Message
km: សារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: None.
km: គ្មាន

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: About
km: អំពី

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស
