Healthcheck (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Subject
be: Тэма

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Logging
be: Уваходжу

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Database
be: База дадзеных

en: Fields
be: Палі

en: 1 year
be: 1 год

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Cron
be: Крон

en: Precision
be: Дакладнасць

en: About
be: Аб

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Plural variants
be: Mножныя варыянты
