Healthcheck (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: 2 years
mr: २ वर्षे

en: 3 years
mr: ३ वर्षे

en: Day
mr: दिवस

en: Precision
mr: अचूकपणा

en: Plural variants
mr: बहुवचन रूपे
