Healthz (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: File system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى
