Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: File system
be: Файлавая сістэма

en: Weight for @title
be: Вага для @title
