Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: 1 hour
da: 1 time

en: 1 day
da: 1 dag

en: Provider
da: Udbyder

en: File system
da: Filsystem

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
