Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: 1 hour
es: 1 hora

en: 1 day
es: Un día

en: Provider
es: Proveedor

en: 2 days
es: 2 días

en: File system
es: Sistema de archivos

en: Weight for @title
es: Peso para @title
