Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Provider
fr: Fournisseur

en: File system
fr: Système de fichiers

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Search API server
fr: Serveur de Search API
