Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: Provider
he: ספק

en: File system
he: מערכת קבצים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
