Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Weight for @title
it: Peso per @title
