Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: 1 hour
ru: 1 час

en: 1 day
ru: 1 день

en: Provider
ru: Поставщик

en: File system
ru: Файловая система

en: Access token
ru: Ключ доступа

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Last cron run
ru: Последний запуск cron

en: Memcache storage
ru: Хранилище Memcache
