Healthz (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: 1 hour
tr: @count saat

en: 1 day
tr: @count gün

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: File system
tr: Dosya sistemi

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
