Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: File system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
