Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 1 day
gl: 1 día

en: Provider
gl: Proveedor

en: File system
gl: Sistema de ficheiros

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
