Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
