Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: File system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
