Healthz (8.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
