Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Weight for @title
lv: Svars @title
