Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: 1 day
cs: 1 den

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: File system
cs: Systém souborů

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
