Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Weight for @title
lt: @title svoris
