Healthz (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: ID
th: ไอดี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: File system
th: ระบบไฟล์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
