Helpdesk Integration (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: disabled
hu: tiltott

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Desc
hu: Csökk

en: Users
hu: Felhasználók

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Notification
hu: Értesítés

en: Backend
hu: Háttérrendszer

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Resolved
hu: Feloldva

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
