Helpdesk Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: enabled
sv: aktiverad

en: Author
sv: Författare

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: default
sv: förvald

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Comment
sv: Kommentar

en: Desc
sv: Fallande

en: Users
sv: Användare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Notification
sv: Avisering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
