Helpdesk Integration (1.1.0) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
