Helpdesk Integration (1.1.0) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Users
sq: Përdorues

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
