Helpdesk Integration (1.1.1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Comment
cs: Komentář

en: Desc
cs: Sestupně

en: Users
cs: Uživatelé

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Notification
cs: Oznámení

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
