Helpdesk Integration (1.1.2) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: enabled
hr: omogućeno

en: Author
hr: Autor

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Comment
hr: Komentar

en: Desc
hr: Silazno

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Attachments
hr: Privitci

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
