Helpdesk Integration (1.1.2) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
