Helpdesk Integration (1.1.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Author
mg: Mpamorona

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Comment
mg: Heviteny
