Helpdesk Integration (1.1.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Users
mk: Корисници

en: - All -
mk: - Сите -
