Helpdesk Integration (1.1.3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: enabled
ro: activat

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: disabled
ro: dezactivat

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Users
ro: Utilizatori

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Notification
ro: Notificare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
