Helpdesk Integration (1.1.4) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Author
am: ደራሲ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Sort by
am: ደርድር
