Helpdesk Integration (1.1.4) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Refresh
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Comment
ar: التعليق

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
