Helpdesk Integration (1.1.4) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: enabled
da: aktiveret

en: Author
da: Forfatter

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Comments
da: Kommentarer

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Refresh
da: Opdatér

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Comment
da: Kommentar

en: Desc
da: Faldende

en: Users
da: Brugere

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Attachments
da: Bilag

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: Notification
da: Underretning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
