Helpdesk Integration (1.1.4) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Users
he: חברי האתר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
