Helpdesk Integration (1.1.4) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: disabled
ru: отключено

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Comments
ru: Комментарии

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: default
ru: по умолчанию

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Refresh
ru: Обновить

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Comment
ru: Комментарий

en: Send
ru: Отправить

en: Desc
ru: По убыванию

en: Users
ru: Пользователи

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Attachments
ru: Вложения

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Notification
ru: Уведомление

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
