Helpdesk Integration (1.1.5) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: enabled
af: geaktiveer

en: Author
af: Outeur

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Send
af: Stuur

en: Users
af: Gebruikers

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
