Helpdesk Integration (1.1.5) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
