Helpdesk Integration (1.1.5) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: default
gl: predeterminado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Send
gl: Enviar

en: Users
gl: Usuarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
