Helpdesk Integration (1.1.5) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: disabled
jv: mati

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: default
jv: gawan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Users
jv: Panganggo

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
